+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Güzellik - Bakım Forumunda Elma Sirkesiyle Diş Beyazlatma Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Fatma
  Administrator

  Elma Sirkesiyle Diş Beyazlatma
  Elma Sirkesiyle Diş Beyazlatma

  elma-sirkesiyle-di-beyazlatma.jpeg

  Elma sirkesinin karbonat gibi dişlerdeki sararmalara neden olan diş plaklarını çözücü bir kimyasal etki oluşturduğu bilimsel olarak ta kanıtlanmış bir gerçektir. Bu nedenle kolaylıkla elma sirkesi diş beyazlatma amacıyla kullanılabilir diyebiliriz. Diğer yandan elma sirkesinin dişlere faydası bununla da sınırlı değil. Elma sirkesi diş eti çekilmesine de bitkisel çözüm oluyor ve dişteki kahverengi lekeleri de giderici bir doğal etki oluşturuyor.

  Elma Sirkesi ile Diş Nasıl Beyazlatılır merak ediyorsanız sizlere aşağıda paylaştığımız Diş Beyazlatmak için Elma Sirkesi kürünü dikkatlice uygulayınız. Bu sayede oldukça işe yarar ve ucuz bir doğal diş beyazlatma yöntemini sağlıklı dişler ve bembeyaz gülüşlere kavuşabilmek amacıyla kullanabileceksiniz.

  Bembeyaz dişlere ve sağlıklı gülüşe sahip olmayı kim istemez ki;ancak bunu başaran kişi sayısı çok az ne yazık ki.Peki bu sorunların çözümü için doğal bir yöntem yok mu derseniz elbette var tabiki.Her derde deva elma sirkesi, ağız ve diş sağlığı için de çok önemli. Elma sirkesi diş beyazlatma için kullanılıyor.

  Bir tatlı kaşığı karbonatı, çeyrek çay kaşığı tuz ile karıştırın. İçine de çeyrek çay kaşığı elma sirkesi ilave edin. diş fırçanızı karışıma bandırıp, dişlerinizi fırçalamaya başlayın. Birkaç kullanımdan sonra dişlerinizin beyazlamaya başladığını göreceksiniz.Eğer elma sirkesinin kokusundan rahatsız oluyorsanız, karışımın içine çeşitli meyve aromaları koyabilirsiniz. Ayrıca dişlerinizin çürümesini, iltihaplanmayı, dişeti hastalıklarına yakalanmayı istemiyorsanız, düzenli olarak ağzınızı 1 çay kaşığı elma sirkesi ile karıştırılmış 1 bardak su ile çalkalayın. 2. BANGÜ
  Bayan Üye

  Sirke yillardir faydasi anlatilan ve hemen hemen heryerde kullanilan çok faydali bir malzeme olmuştur diş konusundada denemek gerek
+ Yorum Gönder


elma sirkesinin dişlere faydasi